درباره ما

عطاری مشکدار در سال 1305 در بازار مرکزی اصفهان  بازار ریسمان توسط حاج عبدالرزاق مشکدار تاسیس شد و بعد از ایشان به ترتیب حاج رضا مشکدار و سپس فرزند ایشان حاج علی مشکدار به فعالیت ادامه دادند.

هم اکنون فرزند ایشان امیر حسین مشکدار به صورت تهیه و فرآوری  و ادویه جات در سراسر کشور و همچنین در زمینه آنالیز ادویه جات به فعالیت می پردازند .

ویژگی‏‏‏‌ها ی خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است..امروزه بهای زمان بسیار گرانبها‌تر شده است.همه ما برای زمان برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی با توجه به ترافیک و سایر گرفتاریهای سفرهای درون شهری در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.انسان‌های هوشمند , الگوی زندگی خود را بر اساس متدهای جدید تغییر میدهند .امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد،از جمله برای انتخاب و خرید کالا.دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.دسترسی آسان به محصولات گسترده و متنوع عطاری جات و ادویه جات و سبزی جات و دمنوش ها.این موضوع شما را از صرف وقت بسیار در خارج از خانه برای یافتن کالاهای کوچک و بزرگ، بی‌نیاز می‌کند.همچنین این امر با عث کاهش تردد در محدوده شهری و کمک به حفظ محیط زیست و همچنین کاهش آلودگی هوا مینماید ضمن اینکه گاه سریع‌تر از همیشه به دست شما می‌رسد.

عطاری و ادویه جات مشکدار اکنون تامین کننده نیاز بسیاری از رستوران ها وکافی شاپ ها وهتلها ، … می باشد.عطاری و ادویه جات مشکدار همواره می کوشد تا کالاهای خود را با بهترین کیفیت و قیمت و با خدمات مناسب تحویل مشتریان خود نماید .

ارسال رایگان به سراسر کشور

عطاری مشکدار مفتخر است تا تمامی خرید های بالای 250 هزار تومان خود را به صورت رایگان برای مشتریان خود در اقصا نقاط کشور درب منزل تحویل دهد.

گارانتی بازگشت 100% پول

مقایسه کنید، کیفیت را بسنجید و با کیفیت ترین محصولات را با بهترین قیمت ها بخرید. تا همیشه غذایی سالم و خوشمزه داشته باشید.همچینن با خرید آنلاین در هزینه های رفت و آمد نیز صرفه جویی کنید.

چرا خرید آنلاین از عطاری و ادویه جات مشکدار

توسعه اینترنت روش‌های خرید جدیدی را در اختیار ما قرار داده است.به همین دلیل هر روز تعداد بیشتری از مردم به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید مشتاق میگردند.

ادویه جات

ما چه می کنیم؟

شما با خرید آنلاین عطاری جات و ادویه جات مشکدار، در وقت و انرژی خود صرفه جوبی میکنید، به راحتی با چند کلیک از سایت خرید میکنید و  طی 24 ساعت بعد آنها را درب منزل تحویل میگیرید.

عطاری

ماموریت ما

عطاری مشکدار به شما این اطمینان را میدهد که تمامی محصولات ما اصل ، تازه و از بهترین مواد اولیه تولید شده است. بهترین تبلیغ ما اصالت و کیفیت محصولات ماست.

تاریخچه ما

عطاری مشکدار در سال 1305 در بازار مرکزی اصفهان  بازار ریسمان توسط حاج عبدالرزاق مشکدار تاسیس شد و بعد از ایشان به ترتیب حاج رضا مشکدار و سپس فرزند ایشان حاج علی مشکدار به فعالیت ادامه دادند.

هم اکنون فرزند ایشان امیر حسین مشکدار به صورت تهیه و فرآوری  و ادویه جات در سراسر کشور و همچنین در زمینه آنابیز ادویه جات به فعالیت می پردازند .